Geçen haftanın ardından...

22 Ekim 2017 12:05
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Gölcük Şubesi, 17 Ekim Dünya Astsubaylar Günü dolayısıyla Anıtpark’ta bulunan Atatürk Anıtı önüne çelenk sunumu yaptı.

 Programa Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, CHP İlçe Başkanı İsmet İşeri, MHP İlçe Başkanı Bilal Çakır ve yöneticileri, TEMAD Gölcük Şubesi Başkanı Bekir Tülü ve yönetimi, bazı sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri ve dernek üyeleri katılım gösterdi.

 Düzenlenen programda şehitlerimizin ruhu için ve ayrıca aşure günü olmasından dolayı vatandaşlara, bin kase aşure ikram edildi. Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş ve Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş te, TEMAD’ın kuruluşunun 33. Yıldönümü nedeniyle, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Gölcük Şubesi’ne ziyaretler gerçekleştirdi.  

 Hakan Bıçakçı’dan aşure ikramı

Gazetemiz köşe yazarlarından Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Hakan Bıçakçı, her yıl geleneksel olarak yaptığı aşure ikramına bu yıl da devam etti. Hakan Bıçakçı, bu yıl yaklaşık 100 kase aşureyi, bürosunda ağırladığı dostlarına ikram ederek dostluk ve arkadaşlığın pekişmesini, birlikteliğin artmasını amaçladığını dile getirdi.

 Arife Hanımlar’dan hayır kermesi

İlçemizde 16 yıldan bu yana faaliyetlerini sürdüren Arife Hanımlar Dostluk ve Çevre Derneği, geçtiğimiz hafta içinde hayır kermesi açtı. Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Dernek Başkanı Meryem Şermin Bıyık ve dernek üyelerinin katılım gösterdiği kermes açılışında dualar okunarak kermesin açılış kurdelesi kesildi.

 Başkan Ünlü’den esnaf ziyaretleri

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Aydın Ünlü, hafta içinde MHP Gölcük İlçe Teşkilatı’na gelerek ilçemizde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. İl Başkanı Ünlü’ye, MHP İl Başkan Vekili Hüseyin Çakıroğlu, MHP Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır ve yönetimi eşlik etti. İlçemizdeki bazı esnafları ziyaret eden MHP İl Başkanı Ünlü, ticaretin, sürekli hale getirilmesi ile birlikte ilçe ekonomisine önemli bir hareketlilik kazandıracağına, bu anlamda esnaflara da çeşitli konularda destekler verilmesi gerektiğine değindi.

 Muhtarlar Günü kutlandı

19 Eylül Muhtarlar Günü, Anıtpark’ta bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk sunma töreni ve Türkiye Muhtarlar Derneği Gölcük Şubesi’ne yapılan ziyaretlerle kutlandı. Anıtpark’taki çelenk sunma töreni ile başlayan programlara Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Türkiye Muhtarlar Derneği Gölcük Şubesi Başkanı Bilge Saral, kaymakamlık daire müdürleri, belediye amirleri, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri, okul müdürleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

 Programın devamında Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş ve Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ile bazı sivil toplum kuruluşları, Türkiye Muhtarlar Derneği Gölcük Şubesi’nde Dernek Başkanı Bilge Saral ve muhtarları ziyaret etti.

Yeni haftanın sağlık, başarı ve mutluluk getirmesini diliyorum. 

 

 

 

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazarın tüm yazıları
X