Ford Otosan’dan basına iftar

07 Haziran 2018 14:46

Ramazan ayında olmamız dolayısıyla çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından iftar programları düzenleniyor. Gerçekleştirilen iftar yemekleriyle, birlik, beraberlik, dayanışma ve kaynaşma da artıyor. İftar yemekleri aynı zamanda uzun süredir birbirlerini göremeyen insanların da bir yerde hasret gidermesine vesile oluyor. Bu iftar yemeklerinin sonuncusunda, ilimizde otomotiv sektöründe yıllardır hizmet veren Ford Otosan’ın, Kurumsal İletişim Müdürü Gonca Sofuoğlu Temiz’in ev sahipliğinde, İzmit’te ve ilçemizdeki basın mensupları ile Kartepe Moteli Life Otel’de iftar yemeğinde bir araya geldi.
Günler öncesinden davette bulunulan iftara bende katıldım. Mesafenin uzak olmasından dolayı, Ford Otosan tarafından gerek İzmit, gerekse ilçemizden iftar yemeğine katılacak olan basın çalışanları için servis düzenlemesi yapılmıştı. Gölcük’ten bizleri alan serviste bulunan kurumsal iletişim departmanı temsilcisi ile birlikte iftar yemeğinin verileceği otele gittik.

Bir tarafı Sapanca Gölü’ne bir tarafı yemyeşil ormanlara bakan oldukça güzel manzaraya sahip otele gittiğimizde, Ford Otosan Kurumsal İletişim Müdürü Gonca Sofuoğlu Temiz, Kurumsal İletişim Uzmanı İpek Marangoz ve kurumsal iletişim departmanı temsilcilerinin konuklarını oldukça sıcak ve samimi bir ortamda karşılamaları gözden kaçmıyordu.
Bahsetmiş olduğum gibi bu tür programlar birbirlerini göremeyen kimseler için aslında bir fırsat oluyor. İftarın yapılıp yemeklerin yenilmesiyle masalarda başlayan sohbet, ilerleyen saatlerde de devam etti. Ford Otosan Kurumsal İletişim Müdürü Gonca Sofuoğlu Temiz’in, samimi ve içten sohbeti ile keyifli bir akşam geçirdiğimizi ifade etmek istiyorum.  
Ford Otosan Kurumsal İletişim Müdürü Gonca Sofuoğlu Temiz, iftar programını her sene yapmaya gayret ettiklerini ifade ederek, basın çalışanlarından övgüyle bahsetti. Gonca Sofuoğlu Temiz, aynı zamanda otomotiv sektöründe yatırımların devam ettiğini ve yatırımlarının büyük kısmının bölgemizde olduğunu ifade ederek, yılın ilk çeyreğinde rakamların gayet iyi olduğunu da sözlerine ekledi. Basın çalışanlarına verilen iftar yemeği için Ford Otosan’a, programda emekleri geçen Ford Otosan Kurumsal İletişim Müdürü Gonca Sofuoğlu Temiz’e, Kurumsal İletişim Uzmanı İpek Marangoz’a ve kurumsal iletişim departmanı temsilcilerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Engelli rampalarına yapılan araç parkları
Hemen her gün ilçemizde maalesef aynı görüntülerle karşılaşıyoruz. Engelli yolları ve rampalarına yapılan araç parkları. İlçemizde engelli rampalarının olduğu bazı noktalar var ki, buralarda gün içerisinde  engelli vatandaşlarımıza karşı saygısı olmayan, Onların ulaşım hakkını elinden alan kimseler araçlarını park ediyor. Yaya kaldırımına engelli rampasına araç park edildiği için çıkamayan ve kullanamayan engelli vatandaşlarımız, büyük zorluklar yaşayabiliyor. İlçemize yakışmayan bu görüntülerin bir an önce sona ermesi ve engelli vatandaşlarımızın ulaşım hakkına saygı gösterilmesini bekliyoruz.  

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazarın tüm yazıları
X