15. yaşımızı kutladık

18 Ocak 2021 16:12

Çağdaş Medya Grubu’na bağlı olan Gazetemiz Gölcük Postası, Çağdaş Kocaeli Gazetesi ve Radyo Çağdaş çalışanları olarak, Çağdaş Medya Grubu’nun kuruluşunun 15. yılını kutlamak üzere Çağdaş Kocaeli Gazetesi’nin yeni binasında bir araya geldik.Öncelikle, Çağdaş Kocaeli Gazetesi’nin yeni binasını oldukça beğendiğimi belirtmeliyim. Çağdaş Medya Grubu İmtiyaz Sahibi Ali Sami Sağsöz, gazetenin yeni binasını bizlere gezdirerek, tanıttı. Her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş olduğu yeni binasının, Çağdaş Kocaeli Gazetesi’ne hayırlı olmasını diliyorum.

15. yaş günü kutlamasında konuşma yapan Çağdaş Medya Grubu İmtiyaz Sahibi Ali Sami Sağsöz, “Çağdaş Medya olarak yeni binamızda 15. Yılımızı kutluyoruz. 2021 yılında inşallah hepinizin sağlığı, ekonomisi, ailevi iç huzuru çok daha iyi olur. Biz bir hedef koyduk. İnşallah Kocaeli’de medyada çok daha iyi noktalara gitmek istiyoruz. Bu hedef doğrultusunda, yeni yerimizde kendimizi göstermemiz gerekiyor. Çağdaş Medya Grubu yeni yerinde kendini göstermesi gerekiyorsa ve daha iyi noktaya gitme hedefi varsa bu herkesin hedefi olmalıdır. Her çalışanımızın bu hedefte bize yardımcı olması lazım. İnşallah bu hedef doğrultusunda güçlü bir şekilde ilerleyeceğiz” dedi. Ardından Çağdaş Medya Grubu’nun 15. yaş kutlama pastası, aile üyelerince birlikte kesildi.

Bizlere düşen en büyük görevşimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada Çağdaş Medya Grubu bağlısı Gölcük Postası Gazetesi’ni en güzel şekilde temsil etmek olacaktır. Çağdaş Medya Grubu’nun bir ferdi olmaktan böyle büyük ve güzel bir ailenin içinde olmaktan her zaman mutluluk ve onur duydum. Çağdaş Medya Grubu Kurucusu rahmetli Nurettin Sağsöz’ün bizlere nasihat ettiği gibi doğru, tarafsız ve ilkeli haber anlayışımızı, bundan önce olduğu gibi bundan sonradaaynı kararlılıkla sürdürmeye devam edeceğiz.15. kuruluş yıldönümümüzde, Kurucumuz Nurettin Sağsöz’ü bir kez daha rahmet ve saygıyla anıyorum.

Kan bağışında duyarlılık

Kan bağışının büyük önem taşıdığı günümüzde, kan bağışı kampanyaları düzenleniyor.Gerek toplumsal, gerekse kişisel olarak sağlık açısından büyük önem taşıyan kan bağışına ilçemiz halkıda büyük ilgi gösteriyor. Geçtiğimiz hafta içinde AK Parti Gölcük İlçe Başkanlığı, Türk Kızılay Gölcük Şubesi ile bir işbirliğine imza attı ve ‘Kan Bağışı Can Bağışı’ isimli bir kan bağışı etkinliği gerçekleştirdi. Yoğun katılımın olduğu etkinlikte, kan bağışında bulunmanın önemine bir kez daha dikkat çekilmiş oldu.

Geçtiğimiz dönemlerde ilçemizde yapılan kan bağışı kampanyasına Gölcüklü vatandaşların göstermiş olduğu ilgi, kan bağışı konusunda toplumda gerekli bilincin oluştuğunu da gözler önüne sermişti. Toplum olarak ihtiyacı olan kimselere duyarlı yaklaşıp, yardımda bulunmayı görev edinen vatandaşlar olarak, kan bağışına da aynı hassasiyetle yaklaştığımızı düşünüyorum.Kan bağışına her dönemde ihtiyaç duyulduğunu unutmamak gerekiyor. Kan bağışında bulunarak, kan bekleyen hastalara yardım etmekle birlikte, kendi sağlığımız içinde önemli bir katkıda bulunmuş oluyoruz. Kan bağışlamakla 3 kişiye şifa olunabildiği düşünüldüğünde, kan vermenin ne kadar önemli olduğu bir kez daha ortaya çıkıyor.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazarın tüm yazıları
X