Vukovic, ‘Başarı için geldim’
11 Ocak 2024 10:32

Vukovic, ‘Başarı için geldim’

Kocaelispor’un yeni transferi 31 yaşındaki Hırvat oyuncu Josip Vukovic, “Her zaman büyük ve yüksek hedefleri olan, üst düzey bir performans ve üst düzey başarıların peşinde koşan bir kulübe geldiğimi biliyorum" dedi

“DÜŞÜNMEDEN GELMEYİ KABUL ETTİM”

Pendikspor’dan Kocaelispor’a 1,5 yıllığına transfer olan 31 yaşındaki Hırvat oyuncu Josip Vukovic,  yaptığı açıklamada," Öncelikle burada bana göstermiş olduğunuz sıcak karşılama için sizlere teşekkür ederim. Hafta boyunca taraftarlardan aldığım mesajlar beni gerçekten çok mutlu etti. Böylesine büyük bir kulübe geldiğim için ayrıca çok mutluyum. Bir an önce ilk maçına çıkmayı sabırsızlıkla bekliyorum. Ayrıca ilk transfer teklifini aldığımda da buradan hiç bir şüphe hissetmeden, hiçbir şey düşünmeden direk buraya gelmeyi kabul ettim.

6 NUMARA BENİM YERİM

"Her zaman büyük ve yüksek hedefleri olan, üst düzey bir performans ve üst düzey başarıların peşinde koşan bir kulübe geldiğimi biliyorum.Ben de aslında kişilik olarak aynı karakterdeyim. Ben de o yönde gidiyorum. Günümüz futbolunda bir şeyler için söz vermek zor tabii ki ama ben şuna söz verebilirim ki tüm takım olarak hedefimiz olan Süper Lig'e sezon sonunda ulaşmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız.” dedi. Gazetemizin Spor Müdürü Yiğit Özcan'ın sorduğu soruya cevap veren Vukovic, “6 numara benim en iyi oynadığım mevki ama orta sahada herhangi bir pozisyonda da oynayabilirim. Fakat en rahat olduğum pozisyon 6 numara” şeklinde konuştu.

OYUNCU GRUBU ÇOK İYİ

Vukovic konuşmalarının sonunda, “Kişisel olarak kimseyle daha önceden tanışmıyordum. Fakat takım arkadaşım Nuno beni Candeias ile tanıştırdı. Onunla konuşmaya başlamıştım. Geldikten sonra da zaten birkaç gün içerisinde bütün oyuncularla konuşmaya başladım. Benim bir önceki takımdaki takım arkadaşlarımla da ilişkim bu şekildeydi. Müthiş bir oyuncu grubumuz vardı. Ben bir takım oyuncusuyum. Her zaman takımla birlikte hareket etmeyi severim. Güzel şeyler gördüm. Gerçekten bir aile ortamı var ve ben de kendimi bu ailenin bir parçası olarak hissediyorum." dedi.

X