Kocaelisporlular bu piknikte buluştu
02 Temmuz 2024 09:40

Kocaelisporlular bu piknikte buluştu

Çağdaş Kocaeli Gazetesi Spor Müdürü Yiğit Özcan’ın Sekapark’da 2.’sini düzenlediği Körfez Ailesi İzmit Körfezi’nde buluşuyor pikniğine yeşil-siyahlı camiadan ve kent siyaseti ve spor dünyasından önemli isimleri katıldı. Keyifli sohbetler ile başlayan piknik, Kocaelispor bilgi yarışmasıyla sona erdi

Gazeteci Yiğit Özcan tarafından 2. kez düzenlenen Körfez Ailesi İzmit Körfezi’nde buluşuyor pikniği Sekapark mesire alanında düzenlendi. Kocaelispor ‘un tanıdık isimleri, yeşil-siyahlı renklere ömürlerini adamış isimler , kent siyaseti ve spor önemli simaları Körfez Ailesi İzmit Körfezi’nde pikniğinde buluştu. Camianın köklü isimleri genç ve Kocaelispor’a ömrünü adamaya hazır yeni isimleri ile geçmiş maçlar, hatıralar, Kocaelispor’a adanmış ömürler hakkında konuştu.

BİLGİ YARIŞMASINI TEKİN KAZANDI

Her yaştan ismin katıldığı Körfez Ailesi İzmit Körfezi’nde buluşuyor pikniğinde sohbetin ardından Kocaelispor bilgi yarışması düzenlendi. 16 taraftarın arasında finale kalan Mürsel Tekin ile Murat Odabaşı oldu. Finalde Kocaelispor bilgilerini yarıştıran isimlerden Mürsel Tekin bilgi yarışmasının kazananı oldu.

YILIN EN FEDEKAR TARAFTARI OLDU

“Mikrofonlarımız İsmetpaşa’da “ spor programı olarak 2023-2024 sezonunda yılın en fedakar taraftar ödülünü geçen yıl aramızdan zamansız ayrılarak hepimizi üzen arma sevdalısı Çağdaş Ömerbeyoğlu oldu. Çağdaş Ömerbeyoğlu adına verilen plaketi babası Osman Ömerbeyoğlu ile kardeşi Kıvanç Ömerbeyoğlu aldı.

 YEŞİL-SİYAHLI CAMİA PİKNİKTE BULUSTU

Hafta sonu Yiğit Özcan tarafından düzenlenen piknikte değerli isimler bir arada yer aldı. Körfez Ailesi İzmit Körfezi’nde buluşuyor pikniğine katılım sağlayan isimler; Gelecek Partisi İstanbul Milletvekili Doğan Demir, İzmit Belediyesi STK ve Esnaf Masası Koorfinatörü Birol Sağlam, Kocaelispor’un efsane yöneticisi ve yöneticisi Osman Çakır. EMŞAV Basın Danışmanı Mustafa Yılmaz, Kartepe Kulüpler Birliği Başkanı Mevlüt Ağra, Spor insanı Oktay Kocatekin, Kocaelispor’a eski yöneticisi Önder Karakaş, AK Parti Yönetim Kurulu Üyesi Halit Gedik ve gazeteci Sülayman Durak ve Yüksel Ateş, Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Yunus Emre Sönmez, tribün lideri Miraç Çartay, Çağdaş Kocaeli Gazetesi Koordinatörü Uygur Mete ile TV41 ailesinden Burak Turgun, Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürü Gökhan Yavaşer, İzmit Gençlik ve Spor Müdürü Engin Yaşar, Cix spor yetkilisi Mehmet Fidan,Kocaelispor eski başkanı Muammer Çelik, Zafer Partisi Derince İlçe Başkanı Alpay Çakırcı, Kocaelispor yöneticisi Orhan Dönmez, Kocaelispor eski kaleci antrenörü Nihat Köksal, Körfez Belediyesi Özel Kalem Müdürü Veysel Köksal, Kocaeli Curling İl Temsilcisi Yusuf Altınay, Teknik Direktör Necip Öztaş , Gazeteci Metin Tuncay ve TÜFAD yöneticisi İsmail Bayraktar oldu.

YİĞİT ÖZCAN TEŞEKKÜR ETTİ

Çağdaş Kocaeli Gazetesi spor müdürü Yiğit Özcan ;” 2. kez düzenlediğim Körfez Ailesi İzmit Körfezi’nde buluşuyor pikniğine katılan değerli taraftarlarımıza ve herkese teşekkür ediyorum. 

Habere ait diğer görseller

X