Kocaelispor'dan yeni reklam anlaşması
18 Şubat 2024 11:55

Kocaelispor'dan yeni reklam anlaşması

Kocaelispor, bu sezonun sonuna kadar Akademik International Dil Okulları ile Akademik International Dil Okulları arasında işbirliği ve muhtelif reklam alanları kullanımı kapsamında anlaşma sağlandığını açıkladı. Kocaelispor Başkanı Engin Koyun," Kulübümüze katkılarından dolayı Akademik Dil Okulları Yönetim Kurulu Başkanı sayın Mertcan Durgut'a teşekkür ederiz" dedi

30 HAZİRAN'A KADAR

Kocaelispor, bu sezonun sonuna kadar Akademik International Dil Okulları ile Akademik International Dil Okulları arasında işbirliği ve muhtelif reklam alanları kullanımı kapsamında anlaşma sağlandığını şu ifadelerle duyurdu: Kulübümüz ile Akademik International Dil Okulları arasında işbirliği ve muhtelif reklam alanları kullanımı kapsamında 30 Haziran 2024 tarihine kadar sözleşme imzalanmıştır. Akademik International Dil Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mertcan Durgut'a kulübümüze olan yaklaşımı sebebiyle teşekkürlerimizi sunarız" ifadeleri kullanıldı.

TARAFTARLARA İNDİRİM

"Yapılan anlaşma kapsamında Ömerağa Mahallesi. Alemdar Cad. M. Levent Ersoy Sok. No: 5/6 İzmit / KOCAELİ adresinde yerleşik Akademik International Dil Okulları'nda 30.6.2024 tarihine kadar Kocaelispor Passolig kart sahipleri taraftarlarımız %20, Kocaelispor kombine kart sahipleri %25 indirim hakkına sahip olacaktır.İlaveten, Kocaelispor Passolig kart ve kombine kart sahiplerinin yapacakları her işlemde kulübümüze Akademik International Dil Okulları tarafından ek ücret ödemeleri yapılacaktır."

X