Kocaelispor'da çalışmalar devam ediyor
10 Eylül 2023 12:13

Kocaelispor'da çalışmalar devam ediyor

Kocaelispor,milli arada çalışmalar yoğun tempo sürdürüyor. Yeşil-siyahlı ekip Boluspor maçında taraftarlarına galibiyet hediye etmek istiyor

TAKTİK MAÇI OYNANACAK

Kocaelispor'da Boluspor maçı hazırlıkları teknik adam Ertuğrul Sağlam gözetiminde Brunga Tesisleri'nde devam ediyor. Deneyimli çalıştırıcı takımın son durumu hakkında bilgi verdi. Sağlam,"  Transfer çalışmalarımız devam ediyor. Orta saha ve sol kanata beklentimiz var.Onun dışında futbolcularımıza test yapacağız. Oyuncularımızın son durumunu bilgisayar olarak kapasitelerini ölçeceğiz.  Ondan sonraki süreçte de zaten çalışmalarımız devam edecek.Bizim eksiğimiz ve rahatsızlığımız oyuncuların birbirleriyle az idman yapmaları, birbirlerini az tanımaları ve uyum sorunuydu. Beraber oynayarak, beraber antrenman yaparak oyun içerisinde birbirlerini anlayarak, birbirlerini tanıyarak takım görünümüne kavuşacağız" diye konuştu.

OLUMLU HAVA YAKALADIK

Sağlam,"  İnşallah 10 gün sonra çok daha iyi, çok daha farklı bir Kocaelispor olacak  Bizim zaten transferdeki arayışlarımız da bu takım Süper Lig'e çıktığı zaman yine 20 kişi değiştirip, 20 kişi getirmeyelim. Bir kadronun iskeleti elimizde dursun. İlk Manisa maçında  bireysel hatamız olmasaydı, Eyüpspor maçında yakaladığımız pozisyonları değerlendirsek daha farklı olabilirdi . Herkesin morali yerinde. Taraftarın geleceğe bakış açısı olumluya dönmüş durumda. Sezon başında geldiğimiz zaman ki kaos ortamı tamamen ortadan kalkmış. Herkes daha ılımlı. Birbiriyle karşı karşıya gelmiş gruplar bile o stresi üzerlerinden atmışlar. Kocaelispor'un başarısı için bir araya gelmişler. Onu çok net bir şekilde görebiliyoruz şeklinde konuştu.

X