Kocaelispor topbaşı yaptı
02 Temmuz 2023 10:54

Kocaelispor topbaşı yaptı

Yeni sezonda TFF 1. Lig'de mücadele edecek olan Kocaelispor, 2023-2024 sezonu hazırlıklarına start verdi.İdman öncesi Kocaelispor Başkanı Engin Koyun ve yöneticiler teknik ekip ve futbolcularla bayramlaştı

26 FUTBOLCU KATILDI
Geride bıraktığımız sezon 2. Lig'de şampiyon olan ve yeni sezonda TFF 1. Lig'de mücadele edecek olan Kocaelispor, 2022-2023 sezonu çalışmalarına yeni teknik direktör Ertuğrul Sağlam gözetiminde başladı. Brunga Tesisleri 'nde yapılan antrenmana mevcut kadroda bulunan futbolcular, kiralıktan dönen Onur Öztonga ile denemeye gelen Andrews Nana Cobbinah,Vlad Colis, Kıbrıs'tan gelen Mustafa Cengi Talat ve Mehmet Erol ile Ankaragücü U19 takımından alınan Enes Aydın katıldı.
2 KAMP YAPILACAK
Yeni sezonda TFF 1. Lig’de mücadele edecek olan Yeşil-siyahlı ilk etap çalışmalarını  8 gün boyunca kendi tesislerinde sürdürecek. 2 günlük izin sonrası temsilcimiz ikinci etap hazırlıklarını 10*21 Temmuz tarihleri arasında Afyon'da yapacak. 11 gün sürecek olan kampta fiziksel açıdan güçlenmeyi planlayan Kocaelispor sadece bir hazırlık maçı oynamayı planlıyor. 25 Temmuz-3 Ağustos tarihleri arasında ise  üçüncü etap Düzce'de Fenerbahçe'ye ait olan Topuk Yaylası Tesisleri'nde gerçekleşecek. 4 Ağustos'ta şehre dönecek olan Kocaelispor , 11 Ağustos'ta başlayacak olacak lig maçlarına kadar tüm eksiklerini tamamlayarak sezona hazır girmeyi amaçlıyor.

X