Harun Tekin imzayı attı
06 Temmuz 2023 11:59

Harun Tekin imzayı attı

Kocaelispor, Eyüpspor'dan deneyimli kaleci Harun Tekin'i renklerine bağladı. Kaleyi sağlama alan yeşil-siyahlı yönetim başarılı kaleci ile 2 yıllık sözleşme imzaladı

KALE GÜÇLENDİ

Yeni sezonda güçlü kadro kurarak ligde ses getirmek isteyen Kocaelispor, Eyüpspor'dan deneyimli kaleci Harun Tekin'i renklerine bağladı. Kaleyi sağlama alan yeşil-siyahlı yönetim başarılı kaleci ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. İmza töreninde Kocaelispor Başkanı Engin Koyun, yönetin kurulu üyesi Osman Özsoy, Selçuk Kösemen, Vural Yıldız, Ahmet Şahin, Selim Ordu ve Bilal Cem Acar hazır bulundu. Teknik adam Ertuğrul Sağlam'ın eski öğrencisi olan Harun Tekin, Kocaelispor'a geldiği için mutlu olduğunu ifade etti.

 EYÜPSPOR'DA 38 MAÇ OYNADI

Bu transferle birlikte bu sezon Harun Tekin-Gökhan Değirmenci rekabeti takıma olumlu yansıyacak. Geçen yıl Eyüpspor'da 38 maç oynayan tecrübeli eldiven futbol kariyerine Güngör Belediyespor'da başladı. Bursaspor'da yıldızı parlayan ve Fenerbahçe'de 4 sezon geçiren 34 yaşındaki başarılı eldiven 2021-2022 sezonunda Kasımpaşaspor'un kalesini korudu. Başkan Engin Koyun transferde acele etmediklerini ve kampa kadar takıma yeni transferlerin geleceğini ifade etti.

X