Futbolculardan maça davet
11 Ağustos 2023 13:35

Futbolculardan maça davet

Kocaelisporlu futbolcular cumartesi günü oynanacak olan sezonun ilk maçı için taraftarlara çağrıda bulundu. Yeşil-siyahlı futbolcular,Kocaelisporlu taraftarları Manisa FK maçında yanlarında görmek istedikleri belirtti

ÖZEL VİDEO HAZIRLANDI

Kocaelispor, Manisa Futbol Kulübü maçı hazırlıklarını sürdürürken, Kocaelisporlu futbolcular cumartesi günü oynanacak olan sezonun ilk maçı için taraftarlara çağrıda bulundu. Yeşil-siyahlı futbolcular, Kocaelisporlu taraftarları Manisa Futbol Kulübü maçında yanlarında görmek istedikleri belirtti. Kocaelispor Kulübünün resmi sosyal medya hesaplarında hazırladığı özel video da yabancı futbolcu Daniel Candias, yeni transferlerden kaleci Harun Tekin ve genç futbolcu Mesut Can Tunalı taraftara seslenerek maça davet çağrısında bulundu.

HAYDİ HERKES MAÇA

Portekizli oyuncu Daniel Candias,"  Merhaba, ben Daniel. Umuyorum ki birlikte savaşmamız için herkes stadyuma gelecek ve evimizde üç puanı alacağız. Stadyumumuzu dolu görmeyi umuyorum. Çünkü birlikte daha güçlüyüz, Herkes maça" dedi. Deneyimli file bekçi Harun Tekin," Sezonun ilk maçında bütün taraftarlarımıza arkamızda görmek istiyoruz. Onların desteğini ve gücünü arkamızda hissetmek istiyoruz. Cumartesi akşamı görüşmek dileğiyle" diye konuştu. Mesut Can Tunalı ise,"  Ligin ilk maçında sizlerin desteğinize ihtiyacımız var, bizleri yalnız bırakmayın. Engelleri birlikte aşalım " şeklinde konuştu.

X