Ertuğrul Sağlam transfer istiyor
31 Temmuz 2023 14:01

Ertuğrul Sağlam transfer istiyor

Ertuğrul Sağlam transfer istiyor

Kocaelispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam,  Zira FK ile oynanan hazırlık maçının ardından Çağdaş Kocaeli Gazetesi Spor Müdürü Yiğit Özcan’a yaptığı açıklamada, “Kadro da hem sayısal hem de oyuncu kalitesi anlamında çok eksiğimiz var. Birçok oyuncuya ihtiyacımız var” dedi.

 

OYUNCUYA İHTİYAÇ VAR

Kocaelispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam Zira FK maçı  sonrası yaptığı açıklamada,  “ Kamp dönemi iyi geçiyor , iyi çalışıyoruz. Eldeki oyuncuları fiziksel anlamda iyi seviyeye çıkarmaya çalışıyoruz. Bunun yanında esas beklentimiz biliyorsunuz ki çok eksiğimiz var. Kadro da hem sayısal hem de oyuncu kalitesi anlamında çok eksiğimiz var. Birçok oyuncuya ihtiyacımız var" dedi.

KADRO YETERSİZ

Sağlam," Dilerim ki bir kaç gün içinde bu oyuncuların takıma katılıp lige kalan kısa süre içinde onlarla çalışma fırsatı bulabiliriz. İnşallah birkaç gün içersinde 5-6 futbolcunun takıma katılmasını bekliyoruz. Bazı oyuncularda sona gelindi. Bazı oyuncularla görüşmeler devam ediyor. Bir gerçek var ki eldekiler iyi mücadele ediyor fakat ligde hedeflediğimiz yere gitme noktasında çok yetersiz takım” ifadelerini kullandı. 

X