Ertuğrul Sağlam destek istiyor
10 Eylül 2023 12:21

Ertuğrul Sağlam destek istiyor

Kocaelispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, önümüzdeki hafta oynayacakları Boluspor maçını taraftarlarının desteği ile yeneceklerini ifade etti. Deneyimli çalıştırıcı, bu maça 10-15 bin civarında taraftar beklediğini belirtti

TARAFTARIMIZI BEKLİYORUZ

Kocaelispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam yaptığı açıklamada şunları söyledi;  " Bolu maçında  beklentimiz 10 - 15 bin taraftarın gelmesi. İnşallah biz yine kazanmaya devam edeceğiz. Ben beşinci hafta planlamıştım ama artık 7. haftada 20- 25 bin taraftarın geleceğini,  stadı dolu halde görmeyi umuyorum. Boluspor'un galibiyeti yok ama üç beraberliği var . Çok genç, dinamik bir takım. Böyle bir rakip bizi bekliyor. Amacımız galibiyet serisi yakalamak.  Çok rahat kazanılabilecek bir maç olarak görmüyorum " dedi.

RAKİBİMİZİ CİDDİYE ALIYORUZ

Sağlam, " Rakibimizi ciddiye alıyoruz. Sanki bir şampiyonluk maçı oynuyormuş gibi sahaya çıkacağız. Tabii burada taraftarımızın desteği çok önemli, onlar  gerçekten oyuna odaklandığı zaman ve  maçı yaşadıklarında farklı şeyleri düşünmedikleri zaman takım adına büyük güç oluyorlar. Takımı resmen ayağa kaldırıp ittiriyorlar. O yüzden yine Altay maçındaki gibi onları bu sefer daha kalabalık ve daha coşkulu bir şekilde yanımızda görmek istiyoruz. Onlarla sahadaki oyuncularımızın bu gücü birleşip ortaya çok güzel şeyler çıkıyor" dedi. 

X