Cihan Hastanesi, Kocaelispor'a sponsor oldu
07 Temmuz 2024 14:40

Cihan Hastanesi, Kocaelispor'a sponsor oldu

Cihan Hastanesi, Kocaelispor'a sponsor oldu

2023-2024 sezonu için kentimizin takımı Kocaelispor ile Atakent Cihan Hastanesi arasında sağlık sponsorluğu anlaşması yapıldı.Kocaelispor Stadyumu’nda  gerçekleştirilen sponsorluk anlaşması, Kocaeli  Spor Kulübü Başkanı Recep Durul ve Yönetim kurulu başkanımız Kemalettin Akkurt'un desteği ile Yönetim kurulu üyemiz Ömürcan Akkurt, Genel Müdürümüz Latif Sezgin ve Tıbbi Direktörümüz Op.Dr. Çağdaş Öztürk'ün katılımı ile gerçekleşti. Anlaşma gereği Kocaelispor, 2024-2025 futbol sezonunun sonuna kadar sporcu sağlığını Atakent Cihan Hastanesi 'ne emanet edecek.

SEZGİN, “KOCAELİSPOR’UN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Törende açıklamada bulunan Atakent Cihan Hastanesi Genel Müdürü Latif Sezgin; Atakent Cihan Hastanesi olarak Kocaelispor’un her zaman yanındayız. Ortopediden , kardiyolojiye birçok branşta deneyimli bir ekiple hizmet veriyoruz. Sporcu tedavisinde kullanılan Tecar Terapi, Robotik Hill terapi gibi özellikli hizmetler ve  fizik tedavi merkezimiz ile sporcularımızın yanındayız. Sporcularımızın sağlık kontrollerinin güvenilir ellere teslim edildiğinden emin olabilirsiniz. Bu sezon takımımızın süper lig yolunda başarılı olması için bize düşen desteği vereceğiz. Artık Süperlig zamanı." dedi.

ÖZTÜRK, “KOCAELİSPOR’A HER ZAMAN DESTEK OLACAĞIZ”

Özel Atakent Cihan Hastanesi Tıbbi Direktörü Op.Dr. Çağdaş Öztürk ise; “Bu şehre uzun yıllardır hizmet veren, bu kentin hastanesi olarak elbette ki Kocaelispor’a her zaman destek olmaktayız ve olacağız. Bu anlaşma  ve birliktelik ile tüm sporcularımızın sağlık ihtiyaçlarında tıbbi destek sunmaktan da onur duyarız.  Ekibimiz çok deneyimli ve alanında uzman hekimlerden oluşuyor. Sporu ve sporcuyu seven, destekleyen bir kurum olarak her iki taraf için de sponsorluk anlaşmasının hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

X