Bu taraftara şapka çıkartılır
19 Eylül 2023 12:21

Bu taraftara şapka çıkartılır

Kocaelispor- Boluspor maçında yeşil-siyahlı taraftarlar yine tribün şov yaptı. Muhteşem bir ambiyans yaratan Kocaelisporlu taraftarlar takımı ateşleyerek galibiyette önemli rol oynadı

TRİBÜNDE YÜKSEK LİSANS

Kocaelispor, son maçında Boluspor’u 2-1 yenerken, yeşil-siyahlı taraftarlar yine tribün şov yaptı. Hakemin başlama düdüğüyle birlikte 90 dakika boyunca muhteşem bir ambiyans yaratan Kocaelisporlu taraftarlar takımı ateşleyerek galibiyette önemli rol oynadı. Tribünde yüksek lisans olan ve bu sezon maraton üst tribününde yerini alan Hodri Meydan Grubu’nun orkestra şefliğinde gerçekleşen coşkulu tezahüratlara Numaralı ve Maraton alt tribünler ortak oldu.

6730 TARAFTAR İZLEDİ

Teknik adam Ertuğrul Sağlam ve futbolcuların tüm çağrılarına rağmen tribünler dolmadı. Temsilci raporuna göre Kocaelispor- Boluspor maçını 6730 biletli taraftar izledi. Bu maçta yine en kalabalık tribün 2437 biletli seyirci ile UEFA alt tribün oldu. Hodri Meydan Grubu’nun bulunduğu maraton üst tribününde 1332, maraton alt tribününde 1564 taraftar yer aldı. Güney kale arkası tribününde ise 636 seyirci bulunurken, Boluspor’u desteklemek için İzmit’e sadece 42 taraftar geldi.

X