02 Ağustos 2023 11:45

"Güleceğimiz zamanlar gelecek"

Kocaelispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, "Kısa süre içerisinde kadronun tamamlanması gerekiyor. Bizimde güleceğimiz zamanlar gelecek" dedi

KRİTERLERİMİZ VAR

Kocaelispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Bodrumspor maçı sonrası yaptığı açıklamada şunları söyledi ; "Bu maçları yapma amacımız birincisi fiziksel anlamda seviyemizi görmek , bunun yanında eldeki oyuncuları takıma ve sisteme adaptasyonu test etmek, mevcut kadrodaki oyuncularımızın gelecekle ilgili bize verecekleri mesajları görmek amaçlı bu maçları yapıyoruz. Tabiki oynanan oyunun karşılığında goller oluyor. Moral ve motivasyonu yukarı çıkaracak sonuçlar olursa daha mutlu oluyoruz ama kazancımızın daha değerli olacağı kriterlerimiz var. 

DOĞRU İŞLER YAPTIK

"Oyuncular ilk yarıda daha derli toplu oynadılar. Oyunun belirli bölümlerinde doğru işler yaptık. İkinci yarıda oyunu elimize aldık derken gol yedik.  Attığımız gol güzel bir organizasyondu ve üst seviye bir gol oldu. Oyuncu değişikleri olunca kurgu ve roller değişiyor,  sonrasında biraz sıkıntıya giriyor. Yavaş yavaş yeni transferler takıma katılıyor. Kısa süre içerisinde kadronun tamamlanması gerekiyor. En azından lige kadar beraber çalışma şansı bulalım. Bu yüzden yönetimin gereğini yapacağını biliyorum. Onlarda iyi bir takım oluşturmayı istiyor. Daha iyi olacağız."

X