Yılmaz, ‘Daha güçlü Türkiye için çalışacağız’
12 Nisan 2024 12:54

Yılmaz, ‘Daha güçlü Türkiye için çalışacağız’

AK Parti Gölcük İlçe Yönetimi, Ramazan Bayramı’nın birinci gününde, parti binasında bayramlaşma programı gerçekleştirdi. Programda konuşan AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, “Daha güçlü Türkiye için çalışmalara devam edeceğiz” dedi

AK Parti Gölcük İlçe Yönetimi, Ramazan Bayramı’nın birinci gününde, parti binasında bayramlaşma programı düzenledi. Programa; AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Kemal Yavuz, AK Parti Eski İl Başkanı Mehmet Ellibeş, AK Parti Gölcük Belediye Meclis Üyeleri ve partililer katılım gösterdi.

‘EMEKLERİNİZ ÇOK FAZLA’

Gerçekleştirilen bayramlaşma programında ilk olarak konuşan AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Kemal Yavuz, “Çok şükür ki böyle güzel bir günde bir araya geldik. Güzel bir Ramazan ayı ve seçim süreci geçirdik. Allah hepinizden razı olsun. Teşkilatımızın her kademesinde görev yapan arkadaşlarımız burada. Emekleriniz çok fazla. Bu emeklerinizin sonucunda da Gölcük’te AK Parti’nin zaferi oldu. Rabbim inşallah bizleri çok daha güzel günlerde bir araya getirsin. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde uzun yollar yürümeyi nasip etsin. Artık ayrışmayı bırakacağız, hep birlikte kenetleneceğiz, memleketimizin bekası için gayretle mücadele edeceğiz. Hepinizin bayramını kutluyor, hayırlı bayramlar diliyorum” dedi.

‘TÜM TEŞKİLATIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM’

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, yaptığı konuşmada “Ramazan ayını tamamladık. Allah tuttuğumuz oruçları, ibadetlerimizi kabul eylesin, nice bayramlara ulaşmayı nasip etsin. Ramazan ayı esnasında yerel seçim sürecini tamamladık. Bu sürecin ilçemize, ilimize ve memleketimize hayırlı olmasını diliyorum. İlçemizde AK Parti bayrağının dalgalanmasında emeği olan tüm teşkilatımıza emekleri için teşekkür ediyorum. Güzelleşen Gölcük için hayırlı vazifeler yapmayı hep birlikte nasip eylesin. Bayramın mazlum coğrafyalara esenlik ve barış getirmesini diliyorum. Bayramın ilçemiz ve ülkemize huzur, mutluluk ve esenlikler getirmesini diliyorum, bayramınızı tebrik ediyorum” dedi.

‘DEMOKRASİ BAYRAMINDA KALEYİ DÜŞÜRMEDİK’

AK Parti Eski İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “Tüm teşkilat mensuplarımızın bayramını kutluyorum. Hem Ramazan ayını huzur içerisinde yaşadık hem de bayrama kavuştuk. Demokrasi bayramında da kaleyi düşürmedik. Partimizin bayrağını Gölcük’ün burçlarına diktik. Sizlere teşekkür ediyorum. Bu tesadüfi değil. Hepimizin çalışmasına bağlı. Ben bir kez daha bayramınızı kutluyorum. Seçim sonuçları itibariyle çıkan sonuç karamsarlığa düşürmesin. Buradan alacağımız dersleri genele yayarak alacağız ve 2028 seçimlerine güçlü bir şekilde hazırlanacağız” dedi.

‘CUMHURBAŞKANIMIZIN LİDERLİĞİNDE YÜRÜYORUZ’

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, yaptığı konuşmada “Hepinizin Ramazan Bayramı mübarek olsun. Rabbimizden niyazımız, bu birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Bugün burada biz huzurlu ve mutluyuz. Ailelerimizle bayramlaştık. Dostlarla bir aradayız. Özgürlüğümüz var ama kafamızı yastığa koyduğumuzda 3 aydır rahat uyuyamıyoruz. Şu anda biz bu bayramı kutlarken evlatlarını toprağa veren Gazzeli kardeşlerimiz var. Onun acısı da yüreğimizde. Bunun için AK Parti ailesi olarak nöbetteyiz. Vermiş olduğumuz mücadele, sadece Gölcük’te belediye başkanlık yarışı değil. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde hem bölgemizde ayakta kalabilmek hem de genel anlamda Türkiye’yi tekrar ayağa kaldırma mücadelesindeyiz. O yüzden bu mücadelede çok ter döktünüz. 22 yıl oldu, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde yürüyoruz. Sıkıntılı dönemler, taarruzlar yaşadık. Bize karşı sevinç naraları atanlar oldu. Sandık bizim için hep ışık oldu. Millet iradesi, 15 seçimden bu yana destekledi. Daha güçlü Türkiye için çalışmalara devam edeceğiz. Gönlümüzü daha çok açarak, faaliyetlerimizi daha da arttırarak devam edeceğiz. Hem başkanımı hem de yeni seçilen meclis üyelerimizi tebrik ediyoruz. Ekibi ile çıtayı daha da arttırarak çalışmalarını sürdürecektir. Allah doğruların her zaman yardımcısı olacaktır. Hepinizin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, ailelerinizle birlikte sağlık ve huzur dolu nice bayramlar diliyorum” dedi. Erdem ŞENGÜL

BENZER HABERLER
X