Yıldıztekin, gençlerin sofrasına konuk oldu
26 Ocak 2024 13:04

Yıldıztekin, gençlerin sofrasına konuk oldu

İYİ Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Gencay Yıldıztekin, Kocaeli Üniversitesi’nde öğrenim gören öğrencileri evlerinde ziyaret ederek, öğrencilerin sorun ve önerilerini dinledi. Yıldıztekin, öğrenciler ile birlikte menemen yaparak aynı sofrayı paylaştı

İYİ Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Gencay Yıldıztekin, Kocaeli Üniversitesi’nde öğrenim gören öğrencileri evlerinde ziyaret etti. Öğrenciler ile samimi bir diyalog kuran Yıldıztekin, bir siyasetçi olarak değil, abi-kardeş olarak sohbet etme adına ziyarete geldiğini ifade etti. Gençlerle sıcak bir ortamda hayat deneyimlerini paylaşan Yıldıztekin, ardından mutfağa girerek öğrenciler ile birlikte menemen yaptı. Öğrenci evlerinin vazgeçilmez lezzeti olan menemeni öğrenciler ile birlikte yiyen Yıldıztekin yaptığı açıklamada, gençler için gövdesini taşın altına koymaya hazır olduğunu söyledi.

‘GENÇLERİMİZİN FİKİRLERİNİ ÖNEMSİYORUZ’

Yıldıztekin, “Sizler bizim evlatlarımız, yarınlarımızsınız. Sizlere daha güzel, daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Öğrencilerimizin sıkıntılarının ve dertlerinin farkındayız. Siz kıymetli gençlerimizin her tavsiyesine açık olduğumu bilmenizi istiyorum. Gençlerimizin mutluluğu için, elimizi değil, gövdemi taşın altına koymaya daima hazırım” dedi.

ÖĞRENCİLER ÇOK MUTLU OLDU

Gencay Yıldıztekin’in samimi yaklaşımı sonrasında büyük bir mutluluk yaşayan üniversite öğrencileri, Yıldıztekin’in kendi elleriyle menemen yaparak sofralarına dahil olmasından memnuniyet duyduklarını söyledi. Öte yandan Yıldıztekin’in, sosyal medya hesaplarından Kocaeli Üniversitesi öğrencilerine yaptığı ziyaret paylaşımı büyük beğeni topladı.

BENZER HABERLER
X