Vali Yavuz, ‘Halk Günü’nde vatandaşlarla buluştu
28 Şubat 2024 17:37

Vali Yavuz, ‘Halk Günü’nde vatandaşlarla buluştu

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, makam toplantı salonunda gerçekleştirilen ‘Halk Günü’ buluşmasında 10 vatandaşın sorun ve taleplerini dinledi

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, düzenli olarak ‘Halk Günü’ buluşmalarında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Vali Yavuz, ‘Halk Günü’ buluşmalarında doğrudan kendisine iletilen talep, sorun, şikayet ve ihtiyaçları dinleyerek yapılması gerekenler noktasında ilgili kurum müdür ve yetkililerine talimatlar vererek ve birebir takibini gerçekleştiriyor. ‘İnsanı yaşat ki Devlet yaşasın’ düsturu ile hareket edip Valilik Makamının herkese açık olduğunu vurgulayan Vali Seddar Yavuz, dün de makam toplantı salonunda düzenlenen “Halk Günü” buluşmasında vatandaşlarla bir araya gelip, dertlerini, talep ve sorunlarını dinledi.

‘HER BİR VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ’

İlgili kurum müdürlerinin de hazır bulunduğu toplantıda bizzat kendisine iletilen sorun ve taleplerin çözümü noktasında sürecin takipçisi olacağını belirten Vali Yavuz, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda vatandaşlarımızın sorunlarını birebir dinleyerek çözümlerin üretimi noktasında birtakım önemli uygulamalar gerçekleştirmekteyiz. Devletin ilgisine, şefkatine, desteğine ihtiyacı olan her bir vatandaşımızın yanında ve destekçisi olduk, olmaya da devam ediyoruz” dedi. Vatandaşlarla yakından ilgilenerek, tek tek notlar alan, kurum müdür ve yetkililerine anlık  talimatlar veren Vali Yavuz, dün gerçekleştirdiği Halk Günü’nde 10 kişiyle görüşerek onların dertlerine derman oldu.

BENZER HABERLER
X