Sezer, ‘Potansiyel aday adayıyım’
18 Eylül 2023 15:29

Sezer, ‘Potansiyel aday adayıyım’

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, dün Örcün’de gerçekleştirilen Büyük Doğu ve Necip Fazıl Kısakürek Sempozyumu’nun tanıtım toplantısında, kendisine sorulan ‘Belediye başkanlığına aday adayı olacak mısınız?’ sorusuna, “Her il ve ilçede il ve ilçe başkanları, belediye başkanlığına en doğal aday adaylarıdır. Belediye başkanları da potansiyel aday adaylarıdır” dedi

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, dün Örcün’de, Gölcük Belediyesi Kazıklı Kervansaray Kültür Yapısı’nda 22 – 23 Eylül 2023 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Büyük Doğu ve Necip Fazıl Kısakürek Sempozyumu’nun tanıtım toplantısında, ilimiz ve ilçemizde görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi. Tanıtım programının yapıldığı Örcün Sultan Kafe’nin bulunduğu alanı tanıttıktan sonra sempozyum hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Sezer, iki gün boyunca gerçekleştirilecek olan sempozyumun önemine değindi ve sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

‘OLGUNLUKLA KARŞILADIM’

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, AK Parti İlçe Başkanı Çetin Seymen’in belediye başkan aday adaylığı dolayısıyla görevinden istifa etmesi ile ilgili olarak “Kendisi ile 4,5 yıl boyunca beraber çalıştık ve güzel işler gerçekleştirdik. Çetin Seymen, bana belediye başkan aday adayı olmak için istifasını sunacağını dile getirdi, ben de olgunlukla karşıladım” dedi. Başkan Sezer, kendisinin aday adayı olup olmayacağı şeklindeki soruya ise “İlçe başkanı nasıl potansiyel bir aday adayıysa belediye başkanı da potansiyel aday adayıdır” dedi.

Erdem ŞENGÜL

BENZER HABERLER
X