‘Partimize olan teveccüh bizi mutlu ediyor’
25 Eylül 2023 14:08

‘Partimize olan teveccüh bizi mutlu ediyor’

Saadet Partisi Gölcük İlçe Başkanlığı, Eylül ayı çalışmalarının değerlendirmesini, Gölcük Sanat Galerisi’nde gerçekleştirdi. Saadet Partisi Gölcük İlçe Başkanı Mustafa Özsoy, “Partimize olan teveccüh bizi mutlu ediyor” dedi

Saadet Partisi Gölcük İlçe Başkanlığı Eylül ayı çalışmalarını değerlendirmesini Milli Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş’ın katılımıyla Gölcük Sanat Galerisi’nde gerçekleştirdi. Saadet Partisi Gölcük İlçe Başkanı Mustafa Özsoy, “Kıymetli misafirler değerli dava arkadaşlarım Eylül ayı çalışmalarımızı değerlendirmek üzere gerçekleştirmiş olduğumuz ilçe divan toplantımıza hoşgeldiniz. Sadece belli bir kesim için değil tüm insanlığın huzurunu ve barışını düşünen kıymetli hâzirun sizlerin bu heyecanı ve kararlılığı bizlere güç veriyor. Büyük bir coşkuyla, dinamik teşkilat yapısıyla, ahde vefasıyla Saadet burada diyerek sözlerime başlıyorum” dedi.

‘10 MAHALLEMİZDE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ YAPILDI’

Özsoy, “Teşkilatlanma çalışmalarımız tüm hızıyla durmadan devam ediyor, geçtiğimiz hafta 7 toplamda iki hafta içerisinde 10 mahallemizde görev değişikliği yapıldı. Yerel seçimlere kısa bir süre kala insanımız partimize olan teveccühü bizi mutlu ediyor. Partimizi çözümün kendisi olarak ifade eden seçmenimiz önümüzdeki yerel seçimlerde en büyük başarıya bizleri götürecektir” dedi.

‘GÜNDEMİMİZİN TAMAMI EKONOMİ’

İlçe Yönetim Kurulu Üyelerinin rapor sunumlarının ardından Milli Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaşsunumunu gerçekleştirdi.Kurdaş, “Neredeyse gündemimizin tamamı ekonomi. Ekonomik kriz ister dış güçlerin işi diye izah edilsin, isterse yokmuş gibi davranılsın… Ekonomik kriz durumunu konuşmak, yazmak, çizmek ne kadar baskılanırsa baskılansın kriz, devlet olarak da, millet olarak da, birey olarak da maalesef yaşadığımız, soluduğumuz bir şey artık” dedi.

‘KÖTÜ EKONOMİ ÇUVALA SIĞMAZ’

Kurdaş, “İstatistikler ne kadar istismar edilirse edilsin, kötü ekonomi asla çuvala sığmaz. Ekonomik veriler parlatılsa da, yaldızlansa da, hatta altın suyuna batırılsa da kötü giden ekonomi bir gün insanların kapısını mutlaka çalacak ve ben buradayım diyecektir. Hiçbir kötü ekonomi yönetimi krizsiz aşılmamıştır. Kriz kapımızı çaldığında sürpriz bir durummuş gibi şaşırsak da aslında saklamaya çalışılan bir süreçle yüzleşmekteyiz. İşte bu saklanmaya çalışılan ve maalesef çoğu zaman da devleti yönetenlerin saklamayı başardığı bu kötü ekonomik gidişatın hissedilmesine kriz diyoruz” dedi.

‘KOLAYCA İDRAK EDEBİLECEĞİ BİR TANIMA SAHİPTİR’

Kurdaş, “İstatistikler, rakamlar, grafikler, kafa karıştıran kavramlar, ekonomi yorumları ekonomiyi ne kadar karmaşık ve anlaşılamaz bir konu gibi görmemize neden olsa da ekonomi, her vatandaşın ne olduğunu kolayca idrak edebileceği bir tanıma sahiptir aslında. Herhangi bir arama motoruna “Ekonomi nedir?” diye yazacak olursanız ekonomi karşınıza “ben hiç de karmakarışık, korkulacak bir şey değilim” diye çıkacaktır” ifadelerini kullandı.

BENZER HABERLER
X