Oda Başkanlarından Ankara’da ziyaretler
25 Ekim 2023 14:36

Oda Başkanlarından Ankara’da ziyaretler

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, Gebze Ticaret Odası Başkanı Abdurrahman Aslantaş, Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk ve İMEAK Deniz Ticaret Odası Başkanı Vedat Doğusel, Ankara’da ziyaretler gerçekleştirdi

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, Gebze Ticaret Odası Başkanı Abdurrahman Aslantaş, Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk ve İMEAK Deniz Ticaret Odası Başkanı Vedat Doğusel, Ankara’da ziyaretler gerçekleştirdi. İlk olarak KOSGEB Başkanı Ahmet Serdar İbrahimcioğlu ile bir araya gelen Oda başkanları, Kocaelili iş insanlarının taleplerini gündeme getirdi. Akabinde AFAD Başkanı Oktay Memiş ile görüşen Oda Başkanları, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

‘DİYALOG İÇİNDE OLMAYI ÖNEMLİ BULUYORUZ’

Son olarak, geçmiş dönemde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevini de ifade eden İçişleri Bakan Yardımcısı Münir Karaloğlu ile görüşen Başkanlar, Kocaelililerin selamını iletti. Ankara’da oldukça önemli bir ziyaret programı gerçekleştirdiklerini ifade eden KOTO Başkanı Necmi Bulut, “Kocaeli Odaları olarak, üyelerimiz ve kentimiz iş dünyasının geleceği için tüm kurumlarla diyalog içinde olmayı önemli buluyoruz” dedi.

BENZER HABERLER
X