KARMEK yılsonu sergisi açıldı
08 Mayıs 2024 17:01

KARMEK yılsonu sergisi açıldı

Karamürsel Belediyesi tarafından açılan meslek edindirme kursların yılsonu genel sergileri Belediye Kültür Merkezi’nde açıldı

Sergilerin açılış törenine, Karamürsel Belediye Başkan Vekili İlkay Kaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, Belediye Meclis Üyeleri, ilçe siyasi parti temsilcileri, ilçe kurum müdürleri, okul müdürleri, sivil toplum kuruluşları, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı. Program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı, ardından Karamürsel Belediye Başkan Vekili İlkay Kaya’nın açılış konuşması ile devam etti.

‘HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN’

Başkan Vekili İlkay Kaya, yaptığı konuşmada “Sevgili davetliler öncelikle programımıza katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Bu güzel serginin açılmasında emeği geçen değerli kurs hocalarımıza, kursiyerlerimize teşekkür ediyor, serginin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi. Başkan Vekili İlkay Kaya’nın konuşmasının ardından açılış kurdelesi kesilerek Karamürsel Belediyesi Meslek Edindirme Kurs Merkezi yılsonu sergisini gezerek, bu güzel organizasyon da emeği geçen, kurs eğiticilerini ve kursiyerlerini yapmış oldukları eserlerden ve emeklerden ötürü kendilerini tebrik etti.

BENZER HABERLER
X