Karamürsel’de kırsal mahallelere doğalgaz geliyor
13 Eylül 2023 16:11

Karamürsel’de kırsal mahallelere doğalgaz geliyor

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Karamürsel için canla başla çalışmaya devam ediyor. İlçeye yaptığı yatırımlarla adından söz ettiren Başkan Yıldırım, ilçeye bağlı kırsal mahallelere doğalgaz getirmeye başladı

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım göreve geldiği ilk günden itibaren Karamürsel için canla başla çalışmaya devam ediyor. Karamürsel’in çehresini değiştiren Başkan Yıldırım, verdiği sözleri yerine getirmeye devam ediyor. İlçeye yaptığı yatırımlarla adından söz ettiren Başkan Yıldırım, ilçeye bağlı kırsal mahallelere doğalgaz getirmeye başladı.Doğalgaz çalışmaları kapsamında ilk etapta kırsal mahallelerden Karapınar, Dereköy, Oluklu ve Karaahmetli’de çalışmalara başlandı. Son yıllarda yerleşim için kırsal mahalleleri tercih eden vatandaşlar, Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın yaptığı hizmetlerden çok memnun kaldıklarını ifade etti.

‘ADIMIZDAN SÖZ ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ’

2004 yılından itibaren Karamürsel için gecesini gündüzüne katarak çalışan Başkan Yıldırım, 19 yılda çok yol kat ettiklerini ifade ederek, “Karamürsel artık Türkiye genelinde tavsiye edilen bir şehir haline geldi. Doğa ve deniz turizminde aranan yerler arasındayız. Hafta sonları ilçemize çok sayıda insan geliyor. Biz ilçemize yaptığımız yatırımlarla adımızdan söz etmeye devam edeceğiz.Son yıllarda kırsal mahallelerimizde yerleşim çok sayıda arttı. Artık insanlar sakin, huzurlu yerlerde yaşam arayışı içerisine girdi. Karamürsel halkımıza daha iyi hizmet verebilmek için kırsal mahallelerimize doğalgaz getirdik. Halkımıza hayırlı olsun” dedi.

BENZER HABERLER
X