Karamürsel MYO’da akademik yıl açılışı
12 Ekim 2023 15:03

Karamürsel MYO’da akademik yıl açılışı

2023-2024 yeni Eğitim-Öğretim yılı dolayısı ile Kocaeli Üniversitesi Karamürsel Meslek Yüksekokulu konferans salonunda Karamürsel Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Çetinkaya öğrencilerle bir araya geldi

Karamürsel Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Çetinkaya, İzmit Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Vefa İbrahim Aracı, Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Yıldırım, Karamürsel Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Bamyacı, akademisyenler, idari personel ve çok sayıda öğrencinin katıldığı açılış töreni, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

‘KARAMÜRSEL’İMİZE HEPİNİZ HOŞ GELDİNİZ’

Karamürsel Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Çetinkaya, öğrencilere yönelik olarak yaptığı konuşmasında, “Kendinize inanın, hedeflerinizi büyük tutun. Hep birlikte, daha aydınlık bir geleceğe doğru ilerleyeceğiz. 2023-2024 yeni Eğitim-Öğretim yılınız hayırlı uğurlu olsun. Huzurun başkenti olan Karamürsel’imize hepiniz hoş geldiniz. Hepiniz bizlere ailelerinizin emanetisiniz. Bir sıkıntınız, talebiniz olduğunda Karamürsel Belediyesi’nin kapıları her zaman size açıktır ” ifadelerine yer verdi.

BENZER HABERLER
X