‘Gölcük’ü daha ileri taşıyacağız’
29 Mart 2024 14:34

‘Gölcük’ü daha ileri taşıyacağız’

Gölcük Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ali Yıldırım Sezer, yerel seçimde destek istediği Piyalepaşa ve Şehitler Mahallesi halkı tarafından coşku ile karşılandı. Sezer, ziyaretlerinde yaptığı konuşmada, “Gölcük’ü daha ileri taşıyacağız” dedi

Gölcük Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Ali Yıldırım Sezer, yerel seçim çalışmalarının son günlerinde de hemşehrileri ile bir araya gelmeyi aksatmıyor. Gün boyunca ziyaretlerini sürdüren Başkan Sezer, Cumhur İttifakı temsilcileri ile birlikte ziyaret ettiği Piyalepaşa ve Şehitler Mahallesi’nde coşku ile karşılandı. Ziyaretlerinde, tekrar seçilmesi halinde yeni dönemde hayata geçirilecek projeleri anlatan Sezer, mahalle halkından destek sözü aldı.

‘MARKA BİR ŞEHİR İNŞA ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ’

Yaptığı konuşmada Gölcük halkının ilgisi ve desteği karşısında mutlu olduğunu belirten Gölcük Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Ali Yıldırım Sezer, “Bize düşen ortak aklı ön planda tutarak Gölcük’ü daha da yaşanılabilir bir kent haline getirerek el birliği ile daha ileriye taşımaktır. Hiç kimsenin kaygı taşımayacağı ve herkesin huzurla yaşamak isteyeceği marka bir şehir inşa etmeye devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

Habere ait diğer görseller

BENZER HABERLER
X