‘Gelişen Gölcük için çalışacağız’
03 Mart 2024 14:36

‘Gelişen Gölcük için çalışacağız’

Gölcük Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ali Yıldırım Sezer, Değirmendere Yukarı Mahalle’de vatandaşlarla bir araya geldi. Sezer konuşmasında, “Gelişen Gölcük için çalışmaya devam edeceğiz” dedi

Yerel seçim çalışmalarını sürdüren Gölcük Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ali Yıldırım Sezer, Değirmendere Yukarı Mahalle’de hemşehrileri ile buluştu. Değirmenderelilerin büyük ilgi gösterdiği buluşmada Sezer, kalabalık tarafından coşku ile karşılandı. AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Kemal Yavuz, MHP Gölcük İlçe Başkanı Derya Çavdar ve ilçe teşkilatı üyelerinin eşlik ettiği buluşmada Sezer, coşkulu destek veren Değirmenderelilere teşekkür etti.

‘BİR GÜNÜMÜZÜ DAHİ BOŞ GEÇİRMEDİK’

Yeni dönemde hayata geçirilecek projelerden bahseden Sezer, hemşehrilerinden destek istedi. Sezer, “Türkiye Yüzyılı başladı. Türkiye Yüzyılı’nın ilk yılında Gölcük, modern çehresiyle gelişmeye devam edecek. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana “Sen, ben yok. Gölcük var” diye ayrım yapmaksızın çalışmaya devam ettik. Bir günümüzü boş geçirmedik. Bundan sonra da sizlerin destekleriyle yeniden, yeni Gölcük için güzelleşen, gelişen Gölcük için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

BENZER HABERLER
X