‘Bayramımızı hep birlikte kutluyoruz’
12 Nisan 2024 13:01

‘Bayramımızı hep birlikte kutluyoruz’

Türk Harb-İş Sendikası Kocaeli Şubesi, Ramazan Bayramı’nın birinci gününde sendika binasında bayramlaşma programı gerçekleştirdi. Programda konuşan Türk Harb-İş Sendikası Genel Merkez Mali Sekreteri Korkut Gökbayrak, “Bayramımızı hep birlikte kutluyoruz” dedi

Türk Harb-İş Sendikası Kocaeli Şubesi, Ramazan Bayramı’nın birinci gününde sendika binasında bayramlaşma programı düzenledi. Bayramlaşma programına Türk Harb-İş Sendikası Genel Merkez Mali Sekreteri Korkut Gökbayrak, Türk Harb-İş Sendikası Kocaeli Şubesi Başkanı Şakir Akçer ve yönetimi, sendika temsilcileri ve üyeleri katılım gösterdi. Gerçekleştirilen bayramlaşma programı öncesinde sendika yönetimi ve üyeleri, anı fotoğrafında bir araya geldi ve birbirleriyle bayramlaştı. Ardından Sendika Genel Merkez Mali Sekreteri Gökbayrak konuşma yaptı.

‘SİZLERLE BİR ARAYA GELMEK İSTEDİK’

Türk Harb-İş Sendikası Genel Merkez Mali Sekreteri Korkut Gökbayrak, “Bugün buraya sizlerin yanına, yeni görevimizi icra etmek için gittiğimiz Ankara’dan, sendikamız genel merkezinden geliyoruz. Evimizden uzakta geçirdiğimiz ilk bayramımızdı. Bundan dolayı ilçemize gelerek hem aile üyelerimizle hem de sizlerle bir araya gelmek istedik. Bu vesile ile sizlerin ve ailelerinizin, tüm halkımızın mübarek Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum. Bundan sonraki bayramlarımıza da hep birlikte erişmeyi temenni ediyorum” dedi.

‘GÖRÜŞMELERİMİZİ YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ’

Sendika Genel Merkez Mali Sekreteri Gökbayrak, konuşmasının sonunda “Tıpkı burada görev yaptığımız süreçte olduğu gibi Ankara’da da sizler için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ankara ile burada bir fark var. Bürokrasiye orada daha yakın oluyorsunuz. Orada tüm görüşmelerimizi yapmaya devam ediyoruz. İşçimizin, emekçimizin hakkını koruyabilmek ve taleplerini karşılayabilmek adına elimizden gelen tüm çalışmaları orada yapmaktayız. Devam eden süreçte taleplerimizin takipçisi olarak sizler için adım atmaya devam edeceğiz” dedi.

BENZER HABERLER
X