Başiskeleli gençlere geniş eğitim yelpazesi
21 Mayıs 2024 16:44

Başiskeleli gençlere geniş eğitim yelpazesi

Başiskele Belediyesi tarafından bu yaz tatilinde düzenlenecek birbirinden farklı eğitimler ve kurslar, geleceğin teminatı çocukları ve gençleri bekliyor

Genc-i Âlâ Gençlik Modeli ile spordan sanata, bilimden teknolojiye her türlü alanda Başiskeleli gençlere büyük eğitim desteği sunan Başiskele Belediyesi, yaz tatillerinde de gençlerin yanında olmaya devam ediyor. Geçen yıllarda olduğu gibi gençlerin daha verimli ve eğlenceli bir yaz tatili geçirmesi için yeni bir eğitim programı hazırlandı.

TÜRKİYE YÜZYILI GENÇLİK MERKEZİ VE TÜM GENÇHANELERDE

Her geçen gün eğitim yelpazesini genişleten Başiskele Belediyesi, bu yaz gençlere17 farklı branşta kurs imkânı sunacak. Kur’an-ı Kerim, Dualar, Siyer, Akaid, İlmihal, Ahlâki Değerler, El Sanatları, Akıl Oyunları, Gezi, Yüzme, Spor Faaliyetleri, Hat, Pratik Arapça, Hüsn-i Tilavet, 4. Sınıf İngilizce, Mobil Oyun Geliştirme ve Eğitimciler İçin Drama Teknikleriyle Öğretim Metotları gibi konularda kurslar verilecek.    Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü koordinesinde Türkiye Yüzyılı Gençlik Merkezi ve tüm gençhanelerde eğitimler gerçekleştirilecek. Kurslarla ilgili detaylı bilgiye 444 41 10 numaralı telefonu arayarak öğrenilebilecek. Başvurular ise genciala.basiskele.bel.tr websitesinden yapılabilecek. 

BENZER HABERLER
X