AK Parti, yazı  sahada geçiriyor
03 Ağustos 2023 11:02

AK Parti, yazı sahada geçiriyor

AK Parti Kocaeli Teşkilatı, yazı sahada geçiriyor. AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı’nın hazırladığı programlar kapsamında milletvekilleri ve partili yöneticiler, her gün ilçelerde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geliyor

AK Parti Kocaeli’de 14-28 Mayıs seçimlerinin hemen ardından yeni dönem çalışmaları başlamıştı. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şahin Talus, bütün ilçeleri gezerek teşkilatlara yaz aylarında sahada olacaklarının mesajını vermişti. Bu kapsamda, özellikle Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) tatile girmesiyle, milletvekilleriyle birlikte saha çalışmalarının temposu iyice arttı.

MİLLETVEKİLLERİNİN HEPSİ SAHADA

AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı’nın belirlediği program kapsamında bütün milletvekilleri 1 Ağustos itibariyle ilçelerde gün boyu süren programlara başladı. Milletvekilleri Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Veysal Tipioğlu, Mehmet Akif Yılmaz, Cemil Yaman ve Sami Çakır, her gün bir ilçede teşkilat mensuplarıyla program düzenliyor.

‘VATANDAŞIMIZIN NABZINI TUTUYORUZ’

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr. Şahin Talus, çalışmalar hakkında yaptığı açıklamada, “Her dönem saha çalışmalarıyla vatandaşımızın nabzını tutuyor, milletimizin sesine kulak veriyoruz. AK Parti’yi kuran, başarıların altında imzası olan milletimizin ta kendisidir” ifadelerine yer verdi.

‘HER KESİMLE BULUŞUYORUZ’

Sözlerini sürdüren Başkan Talus, “Yaz aylarında da sahada, vatandaşla iç içeyiz. Bu süreçte 21 yılda yapılan tüm eser ve hizmetlerimizi vatandaşlarımızla paylaşıyoruz. İstek ve taleplerini dinliyoruz. Esnafımızla bir araya geliyor, iş yerlerini ziyaret ediyoruz. Kanaat önderleri, sivil toplum kuruluşlarıyla buluşuyoruz. İstişarelerimizi yapıyoruz” dedi.

TÜRKİYE YÜZYILI VURGUSU

Başkan Talus, “Seçim bitti, vatandaşla işimiz sona erdi anlayışında bugüne kadar hiç olmadık. Bize oy verdi, vermedi diye milletimiz arasında ayrımcılık hiç yapmadık. Herkesi dinliyoruz, önerilerini not alıyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yılını tamamlayıp, yeni dönemi Türkiye Yüzyılı yapmak için milletimizle daima el ele ve kol kola olacağız. Bizim yerimiz, daima milletimizin yanı olacaktır” dedi.

Habere ait diğer görseller

BENZER HABERLER
X