13. Bahar Şenliği Gölcük’te başlıyor
19 Haziran 2023 12:04

13. Bahar Şenliği Gölcük’te başlıyor

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, tüm hemşehrilerini 23, 24, 25 Haziran tarihlerinde Kavaklı Sahili’nde 13. Bahar Şenliği’ne davet etti

Gölcük Belediyesi, Gölcük Kent Konseyi ve Gölcük Kent Konseyi Kadın Meclisi iş birliğiyle bu yıl 13.’sü düzenlenecek olan Geleneksel Bahar Şenliği, 23, 24, 25 Haziran tarihlerinde Kavaklı Sahili’nde yapılacak. Her yıl olduğu gibi bu yıl da dolu dolu bir programla gerçekleştirilecek olan şenlikler; 23 Haziran Cuma günü saat 16.30’da düzenlenecek açılış programı ile başlayacak. Gölcüklü kadınlar ve çeşitli sivil toplum kuruluşları, stantlar kurarak şenlikte yer alacak.

İLK GÜN YOĞUN PROGRAM

İlk gün bando gösterisi ve açılış seremonisinin ardından, Gölcük Belediyesi Halk Oyunları gösterileri sahnelenecek. Ziyaretçilerin stantları gezmesi ile devam edecek şenlikte; saat 18.00’da müzik dinletisi, saat 19.00’da ise Gölcük Kent Konseyi Sanat Müziği Konseri düzenlenecek.

MÜZİK ZİYAFETİ SİZLERİ BEKLİYOR

Şenliklerin ikinci günü olan 24 Haziran Cumartesi günü saat 17.00’da şenlik alanındaki stantlarda teknik paylaşım atölyeleri kurulacak. Saat 19.00’da ise düzenlenecek konserde Gölcüklüler müzik ziyafeti yaşayacak. Şenlikler 25 Haziran Pazar günü 14.00’da müzik dinletisi sonrasında sona erecek.

BAŞKAN SEZER HERKESİ DAVET ETTİ

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer yaptığı açıklamada, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da dopdolu bir programla geleneksel bahar şenliğimizi düzenleyeceğiz. Güzel bir etkinlik olacağını düşünüyor, tüm hemşehrilerimizi Kavaklı Sahili’ne bekliyoruz” dedi.

BENZER HABERLER
X