Geçen haftanın ardından…

14 Mart 2021 15:30
Geçen haftanın ardından…

Gölcük Kent Konseyi Kadın Meclisi Yönetimi, Anıtpark’ta 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ile ilgili program gerçekleştirdi. Programa; Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, ilçemizdeki siyasi partilerin ilçe başkan ve yöneticileri, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri, derneklerin başkan ve yöneticileri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi. Programda, Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut ve Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, programa katılan kadınlara çiçek verdi.Programın sonunda Gölcük Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (GFSD) tarafından hazırlanan fotoğraf sergisi gezildi.

 Afet Farkındalık Eğitimi Açılış Programı

Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kocaeli İl AFAD Müdürlüğü arasında yapılan işbirliği ile gerçekleştirilen Afet Farkındalık Eğitimi Açılış Programı, geçtiğimiz hafta içinde Kavaklı Şehit Onbaşı Adem Başoğlu Ortaokulu’nda yapıldı. Programa; Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut, Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Karadağ, İl AFAD Eğitim Şube Müdürü Selim Biçer, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Caferi Tayyar Mert, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, İl AFAD Eğitmeni Nurten Kibarkaya, Okul Müdürü Halit Erdoğan, İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Nihal Ünsal, Periyodik Kontrol Uzmanı Emrah Bahalı, Tersane İlkokulu Müdür Yardımcısı Emine Yaman ve ilçemizdeki okulların müdür ve müdür yardımcıları katılım gösterdi.

 AK Parti’den Yerel Yönetimler İstişare Toplantısı

AK Parti Gölcük İlçe Başkanlığı Yerel Yönetimler İstişare Toplantısı, Değirmendere Kültür Merkezi’nde yapıldı. Yerel Yönetimler İstişare Toplantısı; Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Yaşar Çakmak, AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Gölcük İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tarık Karayel ve Gençlik Kolları Yönetimi, AK Parti Gölcük İlçe Kadın Kolları Başkanı Saime Yelken ve Kadın Kolları Yönetimi, Mahalle Başkanları, Mahalle Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarının katılımıyla gerçekleştirildi.

 Anlamlı günde, anlamlı konferans

Gölcük Belediyesi, İstiklal Marşı’nın Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde kabulünün 100. yılı dolayısıyla, ‘Kabulünün 100. Yılında İstiklal Marşı ve Mehmet Akif’ konulu konferansı, Kazıklı Kervansaray Kültür Yapısı’nda gerçekleştirdi. Programa; Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, İlçe Emniyet Müdürü Zafer Güven, konuşmacılar Doç. Dr. Bahtiyar Aslan ve Doç. Dr. Ali Kurt, belediye başkan yardımcıları, siyasi partilerin ilçe başkan ve yöneticileri, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri ile davetliler katılım gösterdi.

 Parkları meyve ağaçları süslüyor

Gölcük Belediyesi, ilçe genelinde bulunan parklara meyve ağaçları dikmeye devam ediyor. Son olarak, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’in katılımıyla, Karaköprü’de bulunan 5 dönümlük park alanına meyve ağaçları dikildi.

 Yeni haftanın sağlık, başarı ve mutluluk getirmesini diliyorum.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazarın tüm yazıları
X