Geçen haftanın ardından…

27 Eylül 2020 16:01
Geçen haftanın ardından…

Gölcük’te 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı’nın ilk ders zili, Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer ve Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Caferi Tayyar Mert’in katıldığı törenle Piri Reis İlkokulu’nda çalındı. Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut ve Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, 1.sınıf öğrencilerinin, okula başlama heyecanına ortak oldular.

 TÜKODER’e yeni üyeler katıldı

Tüketiciyi Koruma Derneği (TÜKODER) Gölcük Şubesi Yönetimi, geçtiğimiz hafta içinde Saadet Partisi Gölcük İlçe Teşkilatı’na bir ziyaret gerçekleştirdi. Düzenlenen programa Saadet Partisi İl Yöneticisi Nihat Yıldız, Saadet Partisi Gölcük İlçe Başkanı Yaşar Yıldız ve yönetimi, TÜKODER Gölcük Şubesi Başkanı Çetin Kocatürk ve yönetimi ile partililer katılım gösterdi.Saadet Partisi İl Yöneticisi Nihat Yıldız ve İlçe Başkanı Yaşar Yıldız, derneğin yeni üyesi oldu. Toplantıda Saadet Partisi İlçe Yönetimi ve üyelerinin katılımı ile yirmi beş kişi, TÜKODER ailesine katıldı. 

 Gölcük’te koronavirüs denetimleri yapıldı

Koronavirüsün yayılmasının önlenmesi konusunda, ülkemiz genelinde rutin olarak kontrol ve denetimler gerçekleştiriliyor. Bu denetimlerin biri hafta içinde ilçemizde yapıldı. Anıtpark’ta başlayarak ilçemiz merkezinde birçok noktada yapılan denetimlere Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut, Gölcük Belediye Başkan Yardımcıları Şevket Kaba, Fikret Ormancıoğlu ve Ahmet Karadağ, Gölcük İlçe Emniyet Müdürü Zafer Güven, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Mahir Sarıdağ, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Yusuf Çolular, emniyet ve jandarma ekipleri, Gölcük Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personelleri katıldı.

 MHP’ye Başkan Sezer ve AK Parti’den ziyaret

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, 22 Ağustos tarihinde ilçe kongresini yapan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gölcük İlçe Yönetimi’ne nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette Başkan Sezer’in yanı sıra MHP İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Çakıroğlu, MHP Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır ve yönetimi, MHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Ozantürk, parti yönetimi ve parti üyeleri hazır bulundu.

 Milliyetçi Hareket Partisi Gölcük İlçe Teşkilatı’na bir diğer ziyareti ise AK Parti Gölcük İlçe Yönetimi gerçekleştirdi.Ziyarette MHP İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Çakıroğlu, AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen ve yönetimi, MHP Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır ve yönetimi, Gölcük Belediye Meclis Üyeleri ile partililer hazır bulundu.

 Gölcük’te bisiklete binme etkinliği

Gölcük Belediyesi ve Gölcük Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, “Herkes için Spor ve Sağlık Günleri” kapsamında bisiklete binme etkinliği düzenledi. Avrupa Spor Haftası kapsamında, 81 İl ile beraber Gölcük’te de 23- 30 Eylül 2020 tarihleri arasında eş zamanlı olarak yapılan etkinlikte, spor ve sağlıklı yaşam konusunda farkındalık oluşturulması hedeflendi. Bu kapsamda; Gölcük Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Gölcük Belediye Başkanlığınca ortaklaşa yapılan çalışmayla, Anıtpark ve Kavaklı Spor Tesisleri arasında ki güzergahta 50 kişilik sporcu grubuyla bisiklet binme etkinliği düzenlendi.

 Yeni haftanın sağlık, başarı ve mutluluk getirmesini diliyorum.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazarın tüm yazıları
X