Geçen haftanın ardından…

01 Ekim 2017 14:51
Geçen haftanın ardından…

İlçemizde kutlanacak olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla, Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş yönetiminde, Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda taslak görüşmeleri yapmak amacıyla toplantı yapıldı. Toplantıya Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Faruk Keskin, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Burçak Kırca, kaymakamlık daire müdürleri, ilçemizden bazı sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri katılım gösterdi.

 Başkan Alp, mazbatasını aldı

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan AK Parti 6. Olağan İlçe Kongresi’nde yeniden başkan seçilen AK Parti İlçe Başkanı İdris Alp, yönetimi ile birlikte, İlçe Seçim Müdürü Meryem Coşkun’un makamında, gerekli evraklara imzasını atarak mazbatasını aldı. Başkan Alp, önceki dönemde kendisi ile birlikte görev yapan yönetim kuruluna teşekkürlerini sunarak yeni yönetimde görev alan arkadaşları ile birlikte çalışmalarına devam edeceklerini, önlerindeki yeni üç yıllık dönemin yönetim kurulu ve partisi adına hayırlı olmasını dilediğini belirtti.

 Kent Konseyi’nden Başkan Ellibeş’e ziyaret

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Kent Konseyi Başkanı Metin Şentürk ve Yürütme Kurulu Üyeleri ile başkanlık toplantı salonunda bir araya gelerek yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında istişare toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda Gölcük Belediyesi Genel Koordinatörü Nihat Abiş ve Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci de hazır bulundu. Toplantıda, Gölcük Kent Konseyi öncülüğünde, Gölcük Kent Konseyi El Sanatları Çalışma Grubu atölyesinde üretilen Gölcük tanıtım objelerinin tanıtımı ve sunumu, Yürütme Kurulu Üyeleri ile birlikte yapıldı.

 Halk buluşması

Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Değirmendere Kültür Merkezi’nde halk buluşması gerçekleştirdi. Toplantıya Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş’ın yanı sıra İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Faruk Keskin, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Burçak Kırca, Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Lütfü Yılmaz, kaymakamlık daire müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri, Değirmendere, Halıdere ve Ulaşlı’da bulunan okulların müdür ve müdür yardımcıları, okul aile birliği başkanları ve muhtarlar katıldı.

 CHP, yeni üye olan kadınlara rozet taktı

Cumhuriyet Halk Partisi Gölcük İlçe Yönetimi, parti binasında, TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet’in de katılımıyla, partilerine yeni üye olan kadınlara rozet taktı. Programa Milletvekili Hürriyet’in yanı sıra CHP İl Kadın Kolları Başkanı Sevim Pekyörür, CHP İlçe Başkanı İsmet İşeri, CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Türkan Çimen, parti yönetimi, CHP belediye meclis üyeleri, partiye yeni üye olan kadınlar ve partililer katılım gösterdi.

 Kütüphane ile tanıştırma projesi

Gölcük Belediyesi Huzurevi sakinleri, Şirinköy’de bulunan Gölcük Halk Kütüphanesi’nde, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla “Huzurevi Sakinlerini Kütüphane İle Tanıştırma Projesi” kapsamında yapılan programda Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş ve Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ile bir araya geldi. Programda ayrıca Değirmendere Musiki Derneği’nin katkıları ile Türk Halk Müziği konseri de verildi.

Yeni haftanın sağlık, başarı ve mutluluk getirmesini diliyorum.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazarın tüm yazıları
X